Черкаських АТОвців запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках

Безкоштовні рекреаційні прогулянки на дошках SUP для учасників АТО проводитимуть у Черкасах.

Перші такі заходи відбудуться 21 та 28 серпня. Познайомити із SUP-стилем життя та таким видом спорту, як веслування стоячи, вирішили учасники місцевої SUP-спільноти Dnipro SUP Team та активісти Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу. Кажуть, безкоштовні покатушки на дошках SUP для тих, хто боронив і боронить нашу державу від загарбників, планували вже давно вписати у свій графік проведення тренувань у Черкасах.

– Веслування на дошках SUP – це не просто спорт, стиль життя чи цікаве дозвілля. Не без усього цього, звісно, але прогулянки на цих дошках – ще й чудовий спосіб психологічної реабілітації, емоційного розвантаження й розумового відпочинку. Усі проблеми SUP-серфера лишаються на березі, а такі тренування допомагають віднайти спокій, внутрішній баланс, налагодити зв’язок із природою. Саме ці відчуття ми хочемо подарувати учасникам АТО та/чи ООС, як нашу вдячність за те, що ми маємо мирне небо над головою і тихі хвилі під дошками, – розповідає співзасновник із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомир Коломієць.

Максимальна кількість учасників однієї такої прогулянки для учасників АТО – 7 осіб. Щоб потрапити на безкоштовну SUP-прогулянку потрібно зареєструватися за посиланням та пред’явити посвідчення учасника бойових дій. Активісти Dnipro SUP Team своєю чергою проведуть відповідний інструктаж та навчання SUP-серфінгу, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.

За словами Любомира Коломійця, на таких прогулянках для АТОвців Черкаська обласна федерація з SUP-веслування та серфінгу не зупиняється. Уже з цього тижня активісти організовують тренування на дошках «дракон» для осіб із вадами зору.

Нагадаємо, нещодавно в Черкасах відкрили SUP-станцію, де охочі можуть взяти на прокат дошку та за допомогою спеціаліста спробувати себе у цьому виді спорту.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.