Черкаського депутата-комунальника обшукали

У депутата міської ради і директора КП “ЧЕЛУАШ” Олексія Мельника пройшли обшуки.

Про це “18000” повідомила низка депутатів Черкаської міської ради.

За нашою інформацією, обшуки проводили співробітники черкаської Служби безпеки і стосувалися вони можливих махінацій з гуманітарною допомогою.

“18000” звернувся за коментарем у черкаське управління Служби безпеки. Там коментар нам пообіцяли надати “пізніше“, після того, як “будуть проведені всі необхідні заходи“.

У пресслужбі Черкаської обласної прокуратури нашому виданню підтвердили проведені слідчі дії. Водночас зазначають, що підозру в цьому проваджені ще не вручали.

Також ми неодноразово телефонували до самого Мельника, однак він на дзвінки не відповів.

У 2018 році СБУ обшукувала ЧЕЛУАШ  у кримінальній справі щодо завищення вартості закупівлі бойлерів на підприємство.

У 2020 році Мельник отримав від прокуратури підозру у справі щодо можливого завищення вартості робіт по нанесенню розмітки.

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новини

коментарі

4 Коментарі

  1. Я дружина військового, після того, як Мельник Олексій Олексійович, дізнався, що чоловіка відправляють в гарячу точку нашої країни, безкоштовно надав тактичні навушники, військовий рюбзак, медикаминти, тактичний костюм, саперну лопату, балаклаву, ремень поясний, паурбанк, кошки, налокітники, батарейки до ліхтарів, тому вважаю, що всі звинувачення на його адресу сфабрековані!!!

  2. Черкаси це саме корумповане місто і самому серці країни. Усі знають, що тут при владі тільки воры, бандити, по яких тюрьма плаче або зовсім плаха. Все розікрали, привласнили по кишеням. Місто занепадає. Треба давно їх всіх ув’язнити. П&д@₽@си

    1. О то ви ще цього Мельника незнаєте. Це той що перообувається так швидко що і непомітите. Так і кошти відмиває. Таких потрібно саджати.

  3. Таких як Мельник потрібно саджати

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.