Чиновниця, яка нецензурно облаяла батьків дітей із іноземними іменами, отримає догану

Заступниця міського голови Анастасія Чубіна відреагувала на коментарі директорки Черкаського палацу молоді. Учора жінка облаяла батьків дітей із рідковживаними іменами нецензурною лексикою. 

Публікацію Чубіна опублікувала в фейсбуці.

“Навіть перебуваючи на відпочинку, я не можу не відреагувати на неприпустимий, можна сказати без перебільшення, – ганебний вчинок керівниці Палацу молоді.

Ми не просто проведемо виховну роботу з керівницею закладу культури. Вона отримає догану, – написала заступниця міського голови.

Нагадаємо, вчора директорка Палацу молоді Олена Петрова назвала батьків дітей з іноземними іменами дов****бами та убл**ками. Чиновниця коментувала новину про рідковживані імена, якими називають черкаських дітей. Серед них, зокрема, були такі як Аврора, Фелікс, Яромир, Оскар.

В коментарі “18000” пояснила, що вона патріотка і любить Україну. Також попросила не прив’язувати її коментарі в мережі до посади, яку очолює.

Водночас Анастасія Чубіна написала в своєму пості так: “Публічні особи залишаються такими 24/7 і точно мають гарно думати перед тим, як дозволяти собі подібну поведінку та висловлювання!”

Додамо, на попередніх місцевих виборах Петрова працювала у штабі політичної сили “Слуга народу”. На посаді очільника комунального закладу Петрова замінила Нодара Росопідзе. Відповідно, до законодавства конкурс на посаду директора закладу культури не відбувається.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.