Чиновницю черкаської мерії судили за хабар прикордоннику

Молоток суд

Начальниця одного з відділів департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради отримала вирок за спробу підкупу прикордонника у травні 2023 року. Тоді вона намагалася виїхати до Польщі, але це не вдалося через обмеження, які діють для держслужбовців та посадовців органів місцевого самоврядування.

Про це пишуть “18000”.

У матеріалах справи, зібраних львівськими правоохоронцями і розглянутих Старосамбірським районним судом на Львівщині, йдеться про те, що наприкінці травня 2023 року чиновниця Черкаської мерії спробувала перетнути кордон із Польщею для поїздки у польське місто Катовіце. Втім, через заборону покидати країну для окремих посадовців у цілях не пов’язаних із відрядженням, інспектор прикордонної служби оформив їй відмову у перетині кордону. 

Далі, за версією слідства, підтриманої судом першої інстанції, жінка не погодилась із такими діями та спробувала переконати її пропустити. Вона нібито зазначила, що вже не працює у мерії, а також запропонувала хабар у сумі 100 доларів, після чого була затримана.

За версією самої підсудної, вона не мала на меті підкуп прикордонника, а лише випадково передала йому папір, у якому були готівкові кошти. Їх вона планувала витратити за кордоном. 

Суд першої інстанції став на сторону сторони обвинувачення та визнав жінку винною у спробі підкупу інспектора Прикордонної служби України. Їй призначили покарання розміром у 68 тисяч гривень. 

За інформацією “18000”, підсудною є Тетяна Савченко – начальник відділу супроводу оформлення майнових прав та приватизації житла департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради. Нині за нею зберігається право оскаржити вирок у встановленому законом порядку.

У коментарі “18000” безпосередній керівник департаменту, де працює Савченко, Ірина Удод повідомила про те, що раніше їй було невідомо про обвинувачення підлеглої і вона, відповідно, продовжує працювати. Проте після появи вироку всі обставини з’ясовують.

Читайте також: У Черкасах на дорогах “уточнюють дані” у водіїв.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *