Віктор Євпак

Чиновники не можуть знайти виробника масла, яким харчували дітей в смілянській школі

17-го грудня Управління Держпродспоживслужби у Черкаській області на своєму сайті повідомило про те, що за фактом їхньої перевірки було виявлено неналежну якість продуктів харчування, а саме масла, що постачалося до однієї зі cмілянських шкіл. За замовленням черкащан перевірку здійснили у Полтаві.

Зі слів  чиновників Управління, масло було нібито виготовлене у Хмельницькій області підприємцем Мелешковим В.В. Проте інформація про нього відсутня в офіційному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців. 

У ході перевірки було встановлено, що закупівля сумнівного продукту здійснювалася в межах угоди між школою та приватним підприємцем Костянтином Івановим, що надає послуги по харчуванню школярів. У свою чергу Іванов масло придбав у іншої підприємиці Наталії Педяш, про що у нього є відповідні документи, а також сертифікати якості на сам продукт. Педяш також була не останньою ланкою у цій закупівлі, придбавши масло у Леоніда Андріяша з Черкас. 

У коментарі виданню 18000 Андріяш розповів, що масло купив у ще одного підприємця на Черкаському оптовому ринку, та має належні документи, втім самого підприємця знайти поки не вдалось. Його пошуком, нібито, зі слів керівництва Держспоживспілки мають займатися і правоохоронці. 

Виробником масла зазначений підприємець із Хмельницької області “Мелешков В.В”, жодних інших контактних даних чи реквізитів на упаковці немає.  Єдиним на сьогодні зареєстрованим в Україні підприємцем зі схожими ініціалами є Володимир Мелешков із Запоріжжя. У коментарі нашому виданню він повідомив про те, що виробництвом масла, а ні у Запоріжжі, а ні у Хмельницькій області не займався і не займається. 

Разом з тим, Управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, що стало ініціатором розслідування, не повідомляє, у чому саме невідповідність взятого на експертизу масла і наскільки воно не відповідає нормам. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.