Зоомагазин Леопольд

Чиновники з Черкащини перебувають на конференції в Берліні: про кого йдеться та що вони говорять

Тренкін і Плетньова на конференції в Берліні

Юрій Тренкін та Ірина Плетньова

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін і міська голова Умані Ірина Плетньова перебувають у Берліні на Ukraine Recovery Conference. 

Про це повідомляє журналістка “18000” з місця події.

Конференція з відновлення України триває впродовж 11-12 червня. Сюди запрошені близько двох тисяч політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів, громадянського суспільства з різних країн, зокрема три українські представники з Черкащини.

– За ці два дні було проведено більше десятка двосторонніх зустрічей, є багато напрацювань. Про всі розповідати не буду, але позитивний результат для країни та нашого міста буде, – сказав секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін. – Ми бачимо, що ворог б’є по тим сферам життєдіяльності міст, які найбільш вразливі – це комунальні підприємства, енерго- та водопостачання, водовідведення, теплопостачання. Щодо цього було найбільше зустрічей.

Чиновник додав, що йдеться про технічну підтримку Черкас: залучення обладнання та технологій.

Водночас в Умані з’явиться перше місто-побратим у Німеччині. Угоду з ним мають підписати 14 червня.

– По завершенню конференції я з делегацією з нашого маємо відвідати місто Кобленц, де маємо підписати договір про співпрацю між нашими містами, – розповіла міська голова Умані Ірина Плетньова.

Вона додала, що Умань має низку міст побратимів у Литві, Естонії, Польщі, Ізраїлі, Америці, Франції.

– Це важливо, тому що під час воєнного стану міста-побратими стали першими на допомогу – це прийом людей, надання гуманітарної допомоги. Також щоліта є можливість відправляти невелику кількість дітей у Європу, – пояснила очільниця Умані.

За словами Ірини Плетньової, такі конференції потрібно організовувати не лише на рівні керівництв міст, а й для працівників муніципалітетів і нашої молоді: “Ми повинні йти в Європу, розуміючи, як це”.

Нагадаємо, в перший день Ukraine Recovery Conference виступив президент України Володимир Зеленський. Його промову слухала журналістка “18000” Єлєна Щепак.

Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі
6 Коментарів
  1. Так це ж скільки добових одержать???

  2. Цей банкет за рахунок українців

  3. Вояж за кордон за наші гроші.
    Вояж за кордон за наші гроші. У них на обличчі написано про це: влада і гроші. Про розвиток-нічого.

  4. 80 євро в день,такі зараз добові

  5. У Плетньової добре те, що порвала з Яценком. А добові для закордону нормальні. Жлобам можуть здатись завеликими.

  6. Оце і є вся сутність нашого бидла — їх не цікавить,чому вони туди поїхали і що привезуть, їх цікавить тільки скільки їм заплатять?!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *