Дефіцит в енергосистемі дещо більший, ніж вчора, – Укренерго

Енергосистема

В енергосистемі України спостерігають дещо більший дефіцит потужності, ніж 3 червня. 

Про це повідомили в Укренерго.

“Сьогодні дефіцит в енергосистемі дещо більший, ніж вчора. Причини – зростання рівня споживання через використання кондиціонерів, хмарність, яка перешкоджає роботі сонячних електростанцій, а також зменшення обсягу імпорту електроенергії з країн Європи”, – пояснили в компанії.

Додали, що ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. При перевищенні лімітів споживання обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.

Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях.

“Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучають імпорт та аварійну допомогу з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі”, – зазначили в Укренерго.

Нагадаємо, графіки відключення в Черкаській області діють цілу добу. Як писав “18000″, в Міненерго попереджали, що періоди відключень світла можуть стати довшими.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *