Куратор опзж Черкащини отримує кожного місяця 161 тис. грн пенсії

Фото: 112 Україна

Народний депутат, обраний від партії опзж, Василь Німченко отримує від держави 161 058 гривень пенсії щомісяця.

Про це йдеться у деклараціях-змінах у майновому стані, які він подає.

Наразі опубліковано вісім таких декларацій за 2022 рік із загальною сумою в понад 1,288 мільйона гривень. Таким чином загальна сума лише за рік складе майже 2 мільйони гривень.

Василь Німченко був обраний до парламенту від нині забороненої партії опзж і був куратором черкаського обласного осередку партії. До Верховної Ради Німченко був суддею Конституційного суду.

Після початку повномасштабного вторгнення Німченко не поспішав виходити з фракції та особисто не давав жодних публічних оцінок війні в Україні.

У 2022 році помічник Німченка Олександр Замирайло був затриманий за підозрою в колаборантській діяльності. Вироком суду першої інстанції Замирайло отримав п’ять років тюрми.

Зазначимо, що НАЗК відкрив реєстр декларацій 11 грудня 2023 року. Тепер публічні особи повинні подати електронні декларацій про свій майновий стан: за 2021-2022 роки – до кінця січня, за 2023-й – до кінця квітня цього року.

Видання “18000”, як і до початку великої війни, продовжує моніторити змінити у майнових статках декларантів, що пов’язані з Черкащиною. Ми публікуватимемо важливу інформацію із декларацій за попередні роки, яка з’явилася тільки зараз.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
3 Коментарі
  1. От так і живемо.. Ясна річ, що цей кацапський прихвостень отримує не лише оцю шаленну пенсію. Він би ще опублікував декларацію скільки він задонатив на ВСУ. І чи служать його близькі у війську. Якщо ні – то під зад ногою, в росію!!!!!

  2. Звідки такі космічні пенсії?? Призначають їх від імені держави оборотні, які мають горіти в пеклі.

  3. За які такі заслуги цей блазень отримує таку пенсію?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *