Депутатам ще раз запропонують дати дозвіл на забудову набережної “батьківщинівцю”

На сайті міськради вдруге з’явився проект рішення про зміну цільове призначення земельної ділянки на березі Дніпра із рекреаційної зони на будівництво багатоквартирного будинку.

Згідно з документом, планується надати організації дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га з метою зміни її цільового призначення з земель рекреаційного призначення (для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту) на землі житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури).

Як писав 18000, на Митниці бізнесмен з “Батьківщини” замість футбольного поля хоче звести багатоповерхівку.  Йдеться про ділянку в 2 гектари по вулиці Героїв Дніпра навпроти гімназії № 31.

Вона перебуває в оренді громадської організації «Футбольний клуб Макс», директором якої є бізнес-партнер загиблого депутата Сергія Гури – Сергій Ганенко. Ганенко – підприємець та колишній депутат Чигиринської райради від “Батьківщини”.

Детально про історію питання можна почитати в нашому матеріалі ТУТ.

Вперше такий проект рішення з’явився у вересні 2019 року. Також він був включений в порядок денний сесії, проте в підсумку тоді проголосований не був.

коментарі

3 Коментарі

  1. ДЕБИЛОИДЫ! Мы там Летом отдыхаем.. Мало вам земли в городе? Вместо бараков на Химпасе дом строй!

  2. То кого ми привели з вами до влади ??? Злодіїв та ненажерів, їм всього мало ,за скільки продали цю землю ? Скільки бюжєт міста отримав ??? От і задумайтесь за кого голосуваТИ !!!

  3. Скоро будет как в Одессе – все прибрежные зоны “оккупированы” частными структурами, а для быд…а” (извините), что хочет бесплатно купаться, выделили участок шириной около 5 м и длиной около 10м, где проходит труба сточных вод. КАК может мэр города идти на поводу у таких людей? Ответ только один – сами знаете. А для чего же он “рвал штаны”, чтобы остаться на второй срок, чтобы “помогать бедным людям?)))

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.