Депутати не віддали землю, на яку претендує оточення Тренкіна, іншій людині

16 вересня під час сесії Черкаської міської ради депутати не підтримали рішення про передачу у власність земельну ділянку за адресою Мечникова 4/4, що розташована у Соснівці.

Власницею ділянки мала стати громадянка Хавран Бакашева, що може бути родичкою колишнього депутата Черкаської міської ради Баймурзи Бакашева. Проєкт був підготовлений за надання їй земельної ділянки, втім за пропозицією депутатів він був змінений на “відмову”.  За таке рішення проголосували 24 присутні депутати, усі присутні фракції, окрім представників партії “Європейська солідарність”. Також проти був депутат від фракції “Слуга народу” Юрій Котолуп. 

Бакашева претендує на зазначену земельну ділянку ще з 2017 року, втім тоді рішення не підтримувалось через невідповідність генеральному плану міста. Після ухвалення актуалізації генерального плану земельна ділянка може бути використана під житлову забудову. У 2021 році з’явився проєкт про виділення цієї ділянки Роману Калініченку, що є директором однієї з родинних фірм секретаря міської ради Юрія Тренкіна. Нині вже підготовлений аналогічний Бакашевій проєкт рішення про передачу цієї земельної ділянки саме Калініченку. Він має бути розглянутий на одній із майбутніх сесій Черкаської міської ради. 

Відмова у наданні земельної ділянки Бакашевій, яка раніше подала відповідні документи та заяви, в майбутньому може легалізувати її отримання Калініченком. 

Раніше земельну ділянку також отримав водій Юрія Тренкіна та вже навіть встиг її продати. 

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Хто б сумнівався! Усі вони або перепродають ділянки, що були виділені безкоштовно, або віддають родичам для будівництва. У даному випадку громадянка Хавран,(явно не уроженка України) “постраждала” у боротьбі із оточенням Тренкіна. Усі “наближені до імператора” будуть мати те, що хочуть.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.