Депутати підкоригували преміювання Бондаренка

Черкаська міська рада внесла зміни до рішення про преміювання мера Анатолія Бондаренка.

Під час сьогоднішнього засідання депутати змінили пункт про те, що мер отримуватиме 400 % премії до кінця своєї каденції.

За оновленим рішенням, депутати проголосували за преміювання мера протягом цього року.

Про це “18000” повідомив депутат міськради Сергій Шмиголь.

Голосування відбулося після того, як депутати перейшли у режим закритого засідання, щоб розглянути спрямування додаткових коштів на ЗСУ.

За пропозицією депутата міськради Сергія Кудактіна, після розгляду питань, що пов’язані з фінансуванням армії, депутати повернулися у відкритий режим роботи. Проте відеотрансляцію засідання так відновлено і не було.

Презентував проєкт рішення щодо змін секретар міськради Юрій Тренкін. Він зазначив, що його було розроблено “за дорученням міського голови”.

Як повідомляв “18000”, 1 лютого 28 депутатів проголосували за надання меру премії в розмірі 400 %. І якщо раніше таке рішення голосувалося щорічно, цього разу за пропозицією юридичного департаменту розмір преміювання встановили до кінця каденції Анатолія Бондаренка як мера.

Згодом в ефірі “18000” депутат міськради Нарек Казарян заявив, нібито проголосував за преміювання мера після того, як це запропонував сам Бондаренко. За його словами, на одній із зустрічей той пообіцяв спрямувати гроші з премії на потреби ЗСУ.

15 лютого мер повідомив, що перерахував близько 40 тис. грн премії на потреби армії.

Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі
1 Коментар
  1. Трое из ларца..одинакового с лица..По центру барин, а побоках дуполизы его

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *