Держспоживслужба перевірила 18 освітніх закладів області

Фахівці Держпродспоживслужби разом з іншими представниками служб освіти провели перевірки закладів освіти на створення у них безпечних умов. Так моніторингові групи побували у 18 закладах дошкільної, загальної середньої, вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної державної адміністрації.

Дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби перевірили в Черкасах, Смілі, Драбівському, Жашківському, Городищенському, Звенигородському, Канівському, Корсунь-Шевченківському, Кам’янському, Монастирищенському, Черкаському та Чорнобаївському районах.

Особливу увагу приділяли санітарно-гігієнічному стану харчоблоків, організації харчування. А також забезпечення закладів засобами індивідуального захисту, наявність умов для миття рук, проведення температурного скринінгу, розробку маршрутів руху учнів, дотримання дистанції та наявність ізоляторів.

Результати перевірок не показали суттєвих порушень протиепідемічного режиму. Водночас не у всіх закладах існували алгоритми дій на випадок захворювання здобувачів освіти чи персоналу на COVID-19. Також не вирішене питання укомплектованості посад медичних працівників у закладах вищої, професійно-технічної освіти.

Як зазначають на сайті ОДА, із початку навчального року працівники Держпродспоживслужби області провели 279 перевірок закладів освіти та гуртожитків на дотримання протиепідемічних заходів. Основні порушення – недостатня забезпеченість закладів масками, рукавичками, паперовими рушниками, учні на перервах не дотримуються дистанції,  є порушення протиепідемічного режиму в гуртожитках тощо.

За результатами перевірок на адресу керівників закладів освіти направлено 42 приписи, пропозиції щодо усунення виявлених порушень, 6 керівників закладів притягнуті до адміністративної відповідальності.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.