Дев’ять тисяч черкащан складають ЗНО. На черзі – історія

В Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. Цьогоріч на нього зареєструвалося 9 тисяч черкащан. Матиматика та українська мова вже позаду, на черзі – історія України.

Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.

З асловами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського,  5,8 тисяч осіб – випускники закладів системи загальної середньої освіти.  Ще понад 2,3 тисячі – випускники попередніх років. Виявили бажання скласти ЗНО й майже 75 випускників минулих років та майже 120 (слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

– Для проходження ЗНО та ДПА в області створили 41 пункт тестування, з них 29 – у закладах загальної середньої освіти, 12 – закладах вищої освіти, – каже Валерій Данилевський. – Пункти проведення ДПА та ЗНО розташовані в 11 округах, а саме: у містах Золотоноша, Черкаси, Сміла, Канів, Умань, Жашків, Корсунь-Шевченківський, Шпола, Тальне, Монастирище, Христинівка.

Відучора в області працює пункт перевірки сертифікаційних робіт з української мови і літератури, математики та англійської мови на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради.

21 травня відбулося перше тестування з математики в 16 пунктах тестування. На нього в області з’явилися 3828 осіб.

Не обійшлося без порушень, Під час технологічної перерви виявили навушники та мобільні телефони у 3-х випускників. За дотриманням процедури спостерігали 27 представників громадських організацій. Було залучено 650 педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої та вищої освіти.

23 травня відбулося ЗНО з української мови та літератури. У пункти тестування з’явився 8821 учасник, що становить 98%. В області працювало 34 пункти проведення ЗНО, роботу яких забезпечували 1495 педагогічних працівників. Громадське спостереження здійснювали 55 представників ГО. Достроково припинили виконання сертифікаційної роботи 4 учасники тестування через наявність у них мобільних телефонів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *