Для лікарів на східному напрямку: на розпродажі в Черкасах виручили більше 50 тисяч грн (ФОТО)

Благодійний розпродаж ЧеркасиУ Черкасах відбувся благодійний розпродаж Garage Sale. Мета заходу – збір коштів для лікарів на Бахмутському напрямку.

Garage Sale стартував 10 вересня в приміщення ростерії “Фабрика кави”. Спочатку організатори планували провести розпродаж лише цього дня, проте через попит захід продовжили й у неділю.

Garage Sale, Черкаси

Під час розпродажу містяни могли придбати одяг та взуття, книги, дитячі іграшки, аксесуари, речі для затишку, дрібну електроніку та настільні ігри. Їх організаторам надали близько 50 небайдужих черкащан. А кожну річ ретельно відбирали, аби вона мала гідний стан.

Благодійний розпродаж у Фабриці кавиЗагалом за два дні благодійного розпродажу організаторам вдалось виручити 57 000 гривень.

– Ці кошти лежали на давно забутих полицях у шафі, у скриньках біля дзеркала, серед перечитаних книг, пилилися на балконі. Але коли люди передали свої речі для розпродажу, відбувся ідеальний “метч”: кожен знайшов річ до душі. І завдяки цьому ми змогли зібрати кошти для допомоги лікарям на Бахмутському напрямку, – ділиться з “18000” співорганізаторка Garage Sale Анастасія Михайлович.

Garage Sale Черкаси

Команда Garage Sale

Організатори додають: на допомогу медикам піде 100% зібраної суми. Усе – завдяки партнерській допомозі Master of Code Global та ростерії “Фабрика кави”, які покрили організаційні потреби та надали місце для проведення заходу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Мегазбір 18000 зібрав 1,6 млн гривень. Висновки й подяка

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *