Зоомагазин Леопольд

Два черкаські депутати від опзж склали мандати

Черкаська міська рада підтримала заяви депутатів Олега Кашка та Ярослава Левицького про складання повноважень депутатів Черкаської міської ради.

Про це у коментарі “18000” розповів секретар міської ради Юрій Тренкін.

Засідання відбулось у закритому режимі онлайн. Присутніми, зі слів Тренкіна, були 35 депутатів.

Кашко та Левицький були обрані від нині забороненої партії опзж, та одразу після початку повномасштабного вторгнення військ російської федерації до України написали заяви про вихід із партії. 

У свій час Олега Кашка пропонували на посаду заступника Черкаської міського голови. Однак тоді це рішення не набрало достатньої кількості голосів через специфіку партії, яку він представляє. Водночас за кандидатуру Кашка на посаду заступника міського голови проголосували 20 депутатів.

Окрім того, інший вже колишній депутат Черкаської міської ради Ярослав Левицький запам’ятався тим, що намагався оформити земельну ділянку на власну тещу. Втім після публікації інформації на сайті “18000” від такої ідеї відмовився. 

Також була розформована фракція опзж через вихід із неї всіх депутатів. Нині з мандатами залишаються два депутати, обрані від цієї сили – Олександр Замирайло та Юлія Погостінська. 

Про інші загравання черкаських політиків із опзж читайте у матеріалі 18000 “Як у Черкасах політики загравали із ОПЗЖ”.

Хочеш читати ще більше політичних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *