“Двійник” Войцехівського на виборах на Черкащині відбувся умовним терміном

Чоловік, який на минулорічних довиборах до парламенту змінив прізвище на Войцехівський, отримав вирок суду.

Про це повідомляє прокуратура області.

Прокуратура інформує, що обвинувачений під час позачергових виборів до Верховної Ради змінив своє прізвище на прізвище одного із кандидатів в депутати та зареєструвався в ЦВК як кандидат в народні депутати.

Дії правопорушника кваліфіковані за ч. 3 ст. 157 КК України.

Суд визнав чоловіка винним, призначивши покарання у 3 роки обмеження волі з іспитовим строком 1 рік, а також позбавлення права обіймати посаду та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчими процесами строком на 5 років.

Нагадаємо, на 197-му окрузі була спроба зареєструвати двійника для кандидата від “Слуги народу” Віталія Войцехівського.

Для цього Віктор Олександрович Шевченко змінив ПІБ на Віталія Олександровича Войцехівського.

Окружний адміністративний суд Києва скасував зміну імені та прізвища та заборонив ЦВК використовувати його змінені дані. Поліція відкрила кримінальну справу, і в кінці жовтня його посадили під домашній арешт.

Сам же чоловік зізнався, що погодився на зміну прізвища за 50 доларів, далі його поселили у сараї і годували «Мівіною». Він стверджує, що зміг втекти. Зараз справу продовжує розслідувати поліція.

Як додають в прокуратурі, щодо “інших обвинувачених наразі судовий розгляд триває“.

Вочевидь, йдеться про Віталія Жукова та його помічницю, яким вручили підозри у жовтні минулого року. Жуков – помічник депутата Київради від «Європейської Солідарності» Андрія Порайка. Зазначимо, що Жуков і зараз значиться його помічником.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *