Двійник Войцехівського перебуватиме під домашнім арештом

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області відправив під нічний домашній арешт чоловіка, який хотів взяти участь у виборах двійником кандидата від “Слуги народу” Віталія Войцехівського.

Про це йдеться в ухвалі від 14 жовтня.

Нагадаємо, 10 вересня ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати в 197 окрузі міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського.

Через чотири дні після цього підозрюваний звернувся до Деснянського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Києві та змінив своє ім’я й прізвище. А 20 вересня подав свої документи до ЦВК.

До того ж під час реєстрації чоловік зазначив, що працює на посаді голови Громадської спілки “Золотонизька Громадська Міська Рада”, яка є співзвучною з посадою Войцехівського. При цьому згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань інформація щодо такої громадської спілки відсутня.

24 вересня ЦВК зареєструвала двійника кандидатом в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 197. Проте в жовтні Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію цього кандидата в нардепи.

За результатами слідства, двійник разом із невстановленими особами намагались ввести виборців в обману, перешкоджали вільному здійсненню виборчого права, а також перешкоджали діяльності іншого кандидата на виборах. Такі дії кваліфікуються ч. 3 ст. 157 КК України.

Підозрюваний перебуватиме під домашнім арештом два місці.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.