Експертиза в справі травмованого хлопчика відбудеться в найкоротші терміни, – прокурор області

Керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін, а також очільник Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло прокоментували хід розслідування кримінального провадження щодо обставин травмування неповнолітнього Андрія Лясова. Хлопець нині перебуває у реанімаційному відділені Черкаської обласної дитячої лікарні. 

Зі слів прокурора області, справа перебуває на контролі з моменту відкриття провадження – 25 травня. Нині слідство проводить усі необхідні експертизи. Через специфіку окремих їх елементів вони поки незавершені, втім висновки експерта очікують у максимально можливі короткі терміни.

Правоохоронці зазначають, що нині не виявлено слідів від будь-яких опіків на тілі малолітнього, про що вказували раніше в соцмережах. Зазначені дефекти шкіри медики кваліфікують більше як виразки. Втім походження і джерело виникнення окремих травм визначить виключно судово-медичний експерт.

Також у прокуратурі заявили про те, що члени родини травмованого (чоловік матері Андрія, – ред.) у правоохоронних органах ніколи не працювали.

– За моєї каденції ніхто до мене не звертався з якимись відповідними клопотаннями про працевлаштування їх в органи прокуратури. Це я вам заявляю категорично, – прокоментував Олександр Воронін.

У справі допитано вже 15 осіб, перевіряються всі версії події, а також ймовірні обставини травмування, зокрема ті, що публікуються у ЗМІ та соціальних мережах.  Досліджені дерева, паркан та будівельні матеріали – об’єкти, на яких теоретично міг травмуватися хлопчик. Також не підтвердилась інформація про тримання дитини у будь-яких підвальних чи інших непристосованих для життя приміщеннях.

Керівник Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло зазначив, що якби дорослі особи, на догляді яких тимчасово перебував постраждалий, одразу звернулися за медичною допомогою, – наслідки були б не такими фатальними. Водночас батькам хлопчика, які у той період перебували у Києві, Вікторія Лясова, буцімто, повідомляла про те, що з дитиною все добре і вона перебуває біля неї.

Щодо минулого Вікторії Лясової, яка фігурує у двох кримінальних провадженнях та кілька років перебувала у розшуку, керівник обласної прокуратури Воронін відзначив, що має питання до діяльності правоохоронців. А поліцейські, які не здійснили примусовий привід, уже понесли дисциплінарне стягнення.

Хронологію подій довкола історії травмованого Андрія Лясова читайте у матеріалі “18000”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. А як могли провадження відкрити в травні?

  2. А як в травні могли провадження відкрити?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.