Експертиза встановила, що всі роботи в аеропорту виконані згідно з проектом

Фото: Громадське Черкаси

Згідно з експертизою, яку замовило НАБУ, усі роботи в “Аеропорту Черкаси” виконані згідно з проектом.

Про це в інтерв’ю “18000” розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

За його словами, опісля того, як НАБУ завело кримінальне провадження щодо можливого завищення вартості робіт з реконструкції злітної смуги “Аеропорту Черкаси”, також було замовлено й відповідну експертизу. Вона показала, що всі роботи в аеропорту були виконані згідно з проектом.

– Зараз проводяться наступне розслідування по цьому напрямку, – зазначив Скічко.

Також він прокоментував ситуацію з ліквідацією диспетчерської служби в аеропорту. За його словами, служба може бути відновлена за поданням, як тільки Украерорух зрозуміє, куди рухається черкаський аеропорт.

– Для цього залишилося лише нанести розмітку й подати документи, – розповів Скічко.

Опісля цього аеропорт зможе отримати злітно-посадкову смугу.

– Але це ще не все – є ще рульова доріжка, світло-сигнальне обладнання, перон, які також мають відповідати хоча б показникам злітно-посадкової смуги. Суми, про які ми сьогодні говоримо – значні, – зазначає Скічко.

Він додав, що головне завдання на сьогодні – знайти, для кого буде зроблено аеропорт, тобто зрозуміти, хто потенційно зможе літати з нього.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд розглядає кримінальну справу щодо можливого завищення вартості робіт з реконструкції злітної смуги “Аеропорту Черкаси”. Зокрема, йшлося про можливе суттєве завищення вартості георешітки, яку підрядник використовував для ремонту покриття злітної смуги. У ході розслідування цієї справи детективи НАБУ провели обшуки у колишнього керівництва області.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.