Федорука не відсторонили від посади після отримання ним підозри

23 вересня Соснівський районний суд розглянув клопотання слідчої Головного управління Національної поліції України в Черкаській області про відсторонення від посади головного лікаря Третьої міської лікарні Олександра Федорука.

Клопотання обґрунтоване підозрою, що вручена Федоруку за фактом придбання ним та його закладом у 2018 році вживаного медичного обладнання, а саме функціональних ліжок та тумб. 

Як встановило слідство, товар був поставлений на територію України як гуманітарна допомога від одного з благодійних фондів Німеччини. Втім, із часом він був реалізований до черкаського комунального закладу. Всього на придбання цих товарів із міського бюджету було витрачено близько 14 млн гривень. Ділкам, що організовували оборудку, також оголосили підозру у вчинені злочину. 

Федоруку інкримінують те, що він не перевірив наявність декларації відповідності виробника та інших обов’язкових документів, які має право надавати виключно виробник (маркування виробника, інструкція із застосування та інші), які б підтверджували якість вказаних поставлених ліжок, а також не перевірив самі поставлені ліжка на предмет їхньої відповідності експлуатаційним вимогам та маркування.

Також він нібито не забезпечив організацію і контроль за процедурою приймання-передачі і не визначив відповідальних осіб за перевірку наявності декларації відповідності виробника та інших обов’язкових документів, які має право надавати виключно виробник. У цих діях правоохоронці вбачають ознаки злочину, визначеного ст. 367 Кримінального кодексу України, а саме службова недбалість.

Розглянувши подані документи, суддя відмовив у задоволені клопотання слідчої.

Зазначимо, що Олександр Федорук протягом багатьох років є директором Третьої міської лікарні. Крім того, у 2015 році він був обраний депутатом обласної ради від партії ВО “Батьківщина” та нині зареєстрований кандидатом в депутати цієї ж ради від цієї ж партії. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.