Фонд держмайна пропонує приватизувати через «Прозорро.Продажі» нерухомість на Черкащині

Ви у пошуку приміщення для власної справи у Черкаській області? Рекомендуємо звернути увагу на об’єкти, які виставляють для приватизації держава або органи місцевого самоврядування. Придбати таку нерухомість можна через систему онлайн-аукціонів «Прозорро.Продажі». Завдяки приватизації державне чи комунальне майно не простоює і не знецінюється, а використовується раціонально, поповнюючи бюджети. Нові ж власники отримують простір для свого бізнесу.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях пропонує приватизувати частину адмінбудинку в смт Драбів Золотоніського району. Селище міського типу розташоване на лівому березі Дніпра, за 32 кілометри від автомагістралі Київ-Харків. До обласного центру 75 кілометрів, а до районного — 35. Драбів є центром територіальної громади, до якої входять 18 населених пунктів.

Приватизація об'єкта

Щодо об’єкта приватизації, то це нежитлові приміщення на першому поверсі двоповерхової будівлі площею майже 277 квадратних метрів. Будівля цегляна, зведена у 1971 році. Перекриття — залізобетонне, фундамент — бутовий, підлога — бетон та дерево, а покрівля з шиферу. Вікна та внутрішні двері — дерев’яні. На стінах — шпалери та водоемульсійна фарба. Приміщення під’єднані до електрики та центрального опалення, проте водопостачання немає. Будівлю не використовують  з 2008 року, частина приміщень передана в оренду.

Стартова вартість об’єкта приватизації — 634,6 тисячі гривень. Цінові пропозиції прийматимуть до 4 лютого, а онлайн-аукціон в системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 5 лютого.

Чому «Прозорро.Продажі»?

Мала приватизація державного та комунального майна проходить виключно через е-аукціони «Прозорро.Продажі». Оскільки кошти від продажу об’єктів державної власності надходять у держбюджет, то слугують зокрема підтримкою для Сил оборони. З вересня 2022 року Фонду держмайна таким способом вдалося залучити до казни понад 4,4 млрд грн.

Користуватися державною електронною торговою системою «Прозорро.Продажі» доволі просто. За допомогою зручної системи фільтрів ви можете сформувати власні запити пошуку і знайти об’єкти під свій запит. Завдяки прозорості торгів та чесній конкуренції вартість лотів відповідає ринковим цінам, а подекуди є навіть нижчою, ніж подібні комерційні пропозиції.

За оновленнями на ринку приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *