Фонтан, плитка трьох кольорів та перголи. У Черкасах хочуть реконструювати сквер у центрі міста за 14 мільйонів

У Черкасах планують реконструювати сквер «Юність» в центрі міста. Вартість робіт попередньо оцінена в понад 14 мільйонів гривень. Головною родзинкою має стати фонтан, який під час попередньо спроби два роки тому до проекту не включали.

Згідно з інформацією Dozorro, 5 серпня «Дирекція парків» оголосила тендер на реконструкцію парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Юність” у центрі Черкас. Орієнтовна вартість робіт оцінена у 14,3 мільйони гривень.

Аукціон відбудеться 22 серпня. Підрядник має впоратися уже до 25 грудня цього року. Роботи будуть профінансовані за кошти міського бюджету.

Згідно з техзавданням, підрядник демонтує 15 опор освітлення, розробить ґрунт, улаштовано освітлення з використанням 58 світильників із світлодіодними лампами, облаштовано полив газону. 1,3 тисячі квадратних метрів площі скверу будуть вкриті сірою плиткою, 757 кв м – жовтою плиткою, 814 кв м – коричневою плиткою. Також у сквері встановлять 36 лавок, 20 квітківниць та 6 пергол.

Окрім того, буде облаштовано фонтан.

Варто зазначити, що це друга спроба реконструювати «Юність» за останні роки.

Рівно два роки тому, у серпні 2017-го було укладено договір на реконструкцію із скандальновідомим підприємством “БТК-ЛАД” на суму в 5,39 мільйонів гривень. Правда, тоді тендер проводило не комунальне підприємство, а департамент економіки і розвитку. У підсумку той договір так і не було профінансовано.

Попередній варіант реконструкції

Попередній проект не передбачав встановлення фонтану та пергол, а також включав більшу територію для плитки.

Нагадаємо, не зважаючи на обурення громадськості, у «Дирекції парків» таки проведуть скандальну реконструкцію Долини троянд. Замовник уже оголосив 10-мільйонний тендер на проведення робіт. Згідно з тендерною документацією, у долині покладуть майже 9 тисяч квадратних метрів плитки. При цьому у міській раді вирішили відхилити петицію про громадські консультації щодо реконструкції, яку підтримали черкащани.

коментарі

1 Коментар

  1. плитка наше всьо

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.