
Іспанці пропонували за черкаського футболіста 15 млн євро
Футболістом Артемом Довбиком з Черкащини зацікавилися у Ла Ліга.
Про це пише медіа «Футбол 24».
Як йдеться у повідомленні, нині невідоме майбутнє 29‐річного футболіста у складі «Роми». Нині форвардом зацікавилися у Бетіс.
Відомо, що іспанський клуб запропонував Ромі орендувати Довбика з правом викупу за 15 мільйонів євро.
Нагадаємо, у травні стало відомо, що італійська «Рома» збирається виставити черкасця, нападника Артема Довбика на трансфер під час літнього міжсезоння.
Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»


