Голова однієї з фракцій Черкаської міської ради пригрозив судом однопартійцю

Сергій Кудактін

Голова фракції “Європейська солідарність” у Черкаській міській раді Сергій Кудактін пригрозив судом своєму однопартійцю Руслану Батиру.

Це сталося після виступу Батира.

У своєму зверненні Батир заявив, що компанія Кудактіна нібито винна місту кілька мільйонів гривень. Водночас у місті діє програма, згідно з якою власників рекламних констуркцій на час воєнного стану звільнено від сплати податку за користування місцем розташування конструкцій.

– Я вимушений казати своїм виборцям, що до цих мутних схем не маю відношення, я призупинив свою участь у фракції і з паном Кудактіном не спілкуюся, – заявив Батир.

Він запропонував поновити сплату податку власниками рекламних конструкцій. Проте міська рада таку пропозицію не підтримала.

Згодом виступив і Сергій Кудактін. Він, зокрема, спростував слова Батира про борги, а також запевнив, що вони виникли не з його вини. Директорка департаменту фінансової політики Тетяна Харенко підтвердила, що протягом цього року компанія Кудактіна сплатила до міського бюджету близько 2 млн гривень. Також депутат анонсував, що скоро заплатить у міський бюджет ще 2 мільйони.

Згодом Батир згадав про брата Сергія Кудактіна, кредитна спілка якої “кинула” споживачів. Наслідком чого, за інформацією Батира, були суїциди.

– Вас треба вчити, як мінімум, відповідати за свої слова. Пару пікапів для вашої ж бригади і купимо за ці гроші (вочевидь ідеться про кошти за моральну компенсацію, – ред.), – заявив Кудактін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батир звернувся до Порошенка щодо Кудактіна та Рубана. Ті кажуть, що він просив собі посаду

Дивіться стрім із засідання міської ради наживо

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”


Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру» 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *