Із продажу держмайна на Черкащині до держбюджету потрапило близько 15 млн грн

Вадиму Курило

Із початку року на Черкащині оголосили 16 приватизаційних аукціонів, п’ять із них завершилися успішно. У результаті до державного бюджету надійшло близько 15 млн грн.

Про це розповів начальник регіонального відділення ФДМУ у Київській, Черкаській і Чернігівській областях Вадим Курило, повідомили в пресслужбі ОДА.

За його словами, на Черкащині у 2024 році були приватизовані Кам’янський спиртогорілчаний комбінат, комплекс нежитлових будівель і споруд в селі Мала Бурімка, нежитлове приміщення у Христинівці. Також завершують підготовку до продажу єдиного майнового комплексу ДП “Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

Загалом вдалося залучити до торгів понад 30 учасників. До кінця року планують провести ще щонайменше 12 приватизаційних аукціонів. Усі об’єкти продають і передають в оренду на онлайн-аукціонах у системі “Прозорро.Продажі”.

Також Вадим Курило зазначив, що на 1 червня надходження коштів до державного бюджету від оренди державного майна, розташованого в Черкаській області, становили понад 24,2 млн грн. Це – орендна плата за 575 договорами.

Також читайте. Приватизація державної та комунальної нерухомості через «Прозорро.Продажі»: що виставили на е-торги на Черкащині.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *