Кабмін працює над тим, щоб деякі послуги можна було отримати лише з військово-обліковим документом

Військовий квиток

Кабінет Міністрів напрацьовує зміни до своїх постанов, щоб окремі адміністративні послуги надавали лише за умови наявності військово-облікового документа.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” заявив міністр юстиції Денис Малюська, пише “Бабель”.

“У мене немає сумнівів у тому, що уряд забезпечить стимулювання тих, хто сумнівається в необхідності виконання своїх обов’язків… зараз різні міністерства напрацьовують зміни в постанови Кабміну, що встановлять як умову надання окремих адміністративних послуг наявність військово-облікового документа”, — зазначив Денис Малюська.

За словами міністра, держава намагатиметься зробити так, щоб закон був однаковим для всіх, і щоб усі його виконували.

“І щоб ті, хто добровільно і активно хоче захищати Україну, не були в гіршому становищі, ніж ті, хто цього не хотів. Правила однакові для всіх, і ми забезпечимо їхнє виконання”, — заявив Малюська.

Міністр сказав, що структура ТЦК і взагалі ЗСУ вже давно готується, щоб впоратися з великим потоком військовозобов’язаних.

“Як член уряду можу сказати, що особиста увага прем’єр-міністра на цьому зосереджена вже впродовж багатьох місяців, і він неодноразово давав доручення Міноборони забезпечити роботу ТЦК 24/7, що, як я розумію, виконується. Тому в мене немає сумнівів у тому, що робота буде забезпечена належним чином”, — додав міністр юстиції.

Також читайте: Новий закон про мобілізацію виключає термін “обмежено придатний”. Таким чином лікарська комісія може зробити два висновки – придатний або непридатний.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *