У Черкасах розповіли, яка доля обмежено придатних (ВІДЕО)

Жінка-військова

Новий закон про мобілізацію виключає термін “обмежено придатний”. Таким чином лікарська комісія може зробити два висновки – придатний або непридатний. 

Про це в ефірі “18000” розповів керівник адвокатського об’єднання Андрій Вовк.

– Всі особи протягом 6-12 місяців мають пройти повторний огляд, який визначить, людина придатна чи непридатна. Якщо непридатна – то її виключають, вона не перебуває на обліку, і на цю людину далі держава та сили оборони не розраховують, – пояснив Андрій Вовк. – Норма обмежено придатний – прибирається. Обмежено придатні, які мають серйозні вади здоров’я, мають бути зняті з обліку. Щоб не було плутанини, кого і куди можна переміщати, в які роди військ. 

За словами Андрія Вовка, наказ, який регулює проходження ВЛК, будуть змінювати щодо підстав придатності та непридатності.

– Ці питання мають бути врегульовані. Зараз є лише загальні принципи. Кабінет Міністрів, Міністерство оборони має внести зміни до цього наказу 402. Невідомо, як швидко, – додав юрист.

Дивіться ефір із Андрієм Вовком:

Також читайте. Новий закон про мобілізацію: що робити черкащанам за кордоном?

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
5 Коментарів
  1. Всі пишуть як звільнитись,а як піти служити не придатному?

  2. Теж дуже цікавить це питання, в ТЦК повний мороз

  3. Так на сьогоднішній момент всі, які мають статус обмежено придатний, мають серйозні вади із здоров’я. Просто ви їх не визнаєте серйозними і не хочете визнавати серйозними. Тому на сьогоднішній момент зробити всіх з статусом обмежено придатний – придатними. От і вся історія. Але прирівнювати тих придатних, які дійсно придатні і тих які були обмежено придатні ну це вже геноцид українського народу.

  4. А чому наш Призедент Зеленьський не іде, як лідер на чолі в першіх рядах!Як раніше йшли козаки во главі козака!А ховається по бункерам і своїх дітей заграницією держе!І чула таку ганебну провокацію незнаю. Вірили чи ні Україна як державане вийде в НАТО війде тільки еврейська общіна

  5. Мій брат чесно кажучи, стояв на обліку с самого дитинства як відсталий в розвитку на даний час, коли з ним балакати це жесть неадекватна людина яка живе в своему мирі і їму кажеш наприклад воно зелене а він його бачення жовтим він буде казати ні воно жовте до талого!То якщо таких беруть туди !Він був на нулі 3 місяці після поранення приїхав додому і сказав пусть мене посадять но я туди не вернусь це голий щіт для орків.І якщо були командири не зацікавлені в кещі і не казали ти якщо побратима бачиш без сознания то покинь рятуйся як можно довіряти тому кто біля тебе треба здалегідь навести лад між стосунками службових !Якщо побратим та спина к спині, якщо командир то не лишати заробітної платні яка повинна іти на сім’ю і не купляти рації які командир вчасно не списав! І невітпучкає службовця у відпуску у котрого 3 діточок! Я вообщем кажу! Поки ми ненаведемо лод внутрі нашої держави ,у стосунках між людьми ,щоб небуло користі ,а щоб йшли к одній меті і процвітанню ,процвітанню не паничей ,а простого нороду на яких всім по….й!лише свої кармани набити балом!То нічого хорошего небуде!У нас вільнакраїна кожний має висловлювати свої думки а не бути загнанеми биками, куди вказали туди і пішли!У мене самої 3 дітей хай боронить боже дівчатаа якщо були б сини не віддала сама пішла б за них чому наші діти простолюдинів повинні вмирати за тощо хтось собі кармани набива грязними кривавими не кажу про сльзи родичей і матерів!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *