Кандидати продовжують “боротися” петиціями

На сайті Черкаської міської ради 23 вересня з’явилася петиція про відсторонення Анатолія Бондаренко від роботи на посаді голови ЧМР.

Як зазначено в тексті петиції, це має відбутися нібито через порушення карантинного режиму, зловживання владою та службовим становищем, шляхом виведення бюджетних коштів по завищеним цінам. Зокрема, йде посилання на матеріал сайту “18000” про завищення вартості на асфальтобетон.

Автором документа виступив В’ячеслав Керей, черкаський активіст і підприємець, голова організації “Черкаське регіональне антикорупційне бюро”. Ця організація в переліку тих, що підписали колективний лист про підтримку Віталія Ільченка як кандидата на посаду міського голови.

Зауважимо, що серед підписантів цієї петиції на сьогодні 90 осіб, серед яких частина – кандидати в місцеві депутати від партії “Слуга Народу”. 

Петицію можна розцінювати як відповідь на аналогічні дії з боку прихильників чинного міського голови. Вони декілька днів тому зареєстрували документ про недопущення будівництва на території Черкас заводу із переробки фреону, ядохімікатів і отруйних речовин, який нібито планує будувати Ільченко. Ця петиція зібрала необхідну кількість голосів. Серед підписантів – велика частина працівників мерії, що оперативно долучились до збору підписів в один із робочих днів. 

Хто став членом команди “Слуга народу” у Черкасах читайте у нашому матеріалі – Двадцять три відтінки “зеленого” або Хто сів у президенський човен поруч з Ільченком

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.