Після матеріалу “18000” Карась втрапив у сіті правоохоронців

Директору черкаського комунального підприємства оголосили про підозру в порушенні виборчого законодавства – ч. 2 ст. 159-1  КК України.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Сьогодні директору одного з комунальних підприємств міста, який є депутатом Черкаської міської ради, оголосили про підозру за фактом умисного здійснення внеску на підтримку політичної партії від імені юридичної особи, яка не має на те права.

Згідно із даними слідства, він, використовуючи свої службові повноваження, від імені юридичної особи замовив та розмістив у місті Черкаси зовнішню рекламу очолюваного ним комунального підприємства та політичної партії за рахунок коштів цього підприємства.

За інформацією нашого видання, йдеться про очільника КП “Черкаситеплокомуненерго” Павла Карася.

Як писав “18000”, наприкінці серпня на білбордах Черкас з’явилася реклама комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” із подякою очільника цього підприємства, депутата міської ради Павла Карася за оплачене тепло, а також рекламою його персонального сайту. Крім того, на бордах міститься текст “З добром, теплом та за майбутнє”.

 

коментарі

4 Коментарі

  1. Правильней было бы в заголовке указать что попал в “тенета”, а не в “сіті”. С таким правописанием можно подумать что попал в “город”.

  2. Так Павлу ж закон не писаний! Він сам собі закон! от такий от імбіцил!!!

  3. Карась, почему батареи холодные? По закону 15 октября отопительный сезон начинается. Ты ничего не попутал, с…а?

  4. Рішення про початок опалювального сезону міськрада приймає. Закони хоч трохи треба знать, хромадянине.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.