Кишкова паличка та нітрати у водогонах: де на Черкащині виявили неякісну питну воду

Питна вода

У громаді на Черкащині виявили відхилення у пробах води

У кількох пробах води на Черкащині виявили кишкову паличку та ентерококи.

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Де виявили відхилення?

Відхилення від гігієнічних норм за мікробіологічними показниками виявили у двох пробах:

  • у водогонах села Косарі Кам’янської громади, де зафіксували загальні коліформи та кишкову паличку;
  • у селі Привітне Вознесенської громади, де виявили загальні коліформи та ентерококи.

За санітарно‐хімічними показниками невідповідності зафіксували у дев’яти пробах:

  • місто Городище — перевищено показник загальної жорсткості води;
  • місто Тальне  — у воді зафіксовано надлишок нітратів та загальної жорсткості;
  • село Вільшана — у водогоні виявлено підвищений вміст заліза;
  • село Хижня та село Сорокотяга  — дослідження показали перевищення норми нітратів;
  •  села Красенівка, Тарасівка та Богодухівка — у питній воді виявили надмірну кількість амонію та заліза;
  • село Привітне — окрім бактерій, у тутешній воді зафіксували ще й перевищення вмісту амонію.

Як йдеться у повідомленні, будь‐яких ускладнень санітарно‐епідемічної ситуації, спалахів інфекційних захворювань, пов’язаних із питною водою та питним водопостачанням на території області не зареєстровали.

Читайте також: Їх готують лише на Черкащині: які страви стали спадщиною України.

Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. Цікаві та інформативні новини знаходьте у вайбері «18000»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *