Київські аудитори жаліються на черкаських чиновників

Державна аудиторська служба України на своїй сторінці розмістила інформацію про блокування та неможливість проведення перевірки департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Відповідно до інформації, директор департаменту Сергій Воронов 15 разів відмовлявся допускати державних аудиторів до перевірки діяльності відповідного підрозділу міської ради.

За інформацією перевіряючих, у дитячих садках міста існує значне недоотримання продуктів харчування. Зокрема, у 2019 році дітям не додано м’яса і м’ясопродуктів у кількості 21,9 тонн (14,8% до норми харчування), риби та рибопродуктів – 18,1 тонни (27,8%), молока та кисломолочних продуктів – 240,5 тонн (37,9%), фруктів – 48,3 тонн (33%). Таким чином, харчування дітей було неповноцінним, у результаті чого вони не отримали продуктів на загальну суму близько 7 млн грн.

Також щороку за рахунок коштів міського бюджету не забезпечено в повному обсязі потребу в коштах на оплату праці в закладах освіти. Водночас на утримання департаменту фінансування з міського бюджету здійснюється у завищених обсягах. Так, установою протягом 2017-2020 років витрачено 3,9 млн грн на виплату допомоги з оздоровлення працівникам департаменту у сумі, що перевищує посадовий оклад.

Натомість у департаменті зазначають, що з боку аудиторів нібито не були неналежним чином оформлені документи на проведення перевірки.

Нині Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, вжили заходи щодо притягнення Сергія Воронова до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП України (перешкоджання працівникам органу державного фінансового контролю у проведенні ревізій). Так, складено 15 протоколів про адміністративне правопорушення та винесено 11 постанов про накладення адміністративних стягнень. Також черкаським відділом поліції 21.07.2020 відкрито кримінальне провадження за фактом приховування офіційних документів фінансово-господарської діяльності департаменту.

Зазначимо, що раніше департамент освіти та гуманітарної політики найняв для захисту власних інтересів адвоката за 200 тисяч гривень. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.