Колишній кандидат у депутати від “Голосу” отримав посаду в мерії

Екскандидат у депутати міської ради, а також помічник обраного депутата Черкаської міської ради та лідера місцевого осередку політичної партії “Голос” Віктора Євпака Павло Царук став заступником директора управління надання адміністративних послуг.

Про це сам Царук повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”. До цього він був оформлений помічником міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Зазначимо, що інформація про проведення конкурсу на відповідну посаду на сайті Черкаської міської ради відсутня. Водночас передвиборча програма кандидата на посаду у міські голови Віктора Євпака містила пункт про обов’язкове проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Раніше коментуючи у ефірі “18000” можливе призначення Царука, Євпак зазначав, що не всюди бачить політичну доцільність проводити конкурси, оскільки вони, з його слів, займають багато часу і у них перемагають не завжди люди з належним фахом. 

Дивіться ефір “Політота” з Віктором Євпаком

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Євпакоцинізм. Нічим він не відрізняється від бариг, яких він хотів побороти на виборах. Крім знання англійської, та володіння деякими IT-термінами. Та як виявляється можна барижити і без зазначеного. Чергове розчарування.

  2. Хлопець, все життя до цього йшов… дайте йому кайфануть, відповідальний гвинтик без великих амбіцій… можливо красти не буде, очканути може. Вітання Паша починай робити атестацію тим всім ку***м.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.