
Cергію Захаревичу просять присвоїти звання Героя України
Командиру 110 бригади імені генерал‐хорунжого Марка Безручка Сергію Захаревичу просять присвоїти звання Героя України посмертно.
Відповідна електронна петиція з’явилася на сайті президента України.
У тексті петиції йдеться, що бойовий шлях Сергія Захаревича розпочався у 2014 році. Він став до бою як командир розвідувального взводу 30‐ї окремої механізованої бригади. У 2015 році його нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
Автор петиції Дмитро Спасиба зазначив, що у 2022 році після початку повномасштабного вторгнення Сергій Захаревич самостійно сформував бойову групу з добровольців, офіцерів та ветеранів для оборони Київщини.
Далі служив у командуванні сил ТрО ЗСУ, заступником 33 окремої механізованої бригади, а з лютого 2025 року був командиром 110 бригади імені Марка Безручка. Під його командування бригада воювала на запорізькому напрямку, де й загинув Сергій Захаревич.
«У кожному підрозділі, де служив Захаревич — він залишав не лише посаду, а спадок: порядок, бойову логіку, єдність, згуртовану команду. Там, де був Захар, завжди була дія, ініціатива, і впевненість, що переможемо», – йдеться в тексті петиції.
Сергій Захаревич
Нагадаємо, що Сергій Захаревич загинув унаслідок ракетного удару по Гуляйполю Запорізької області 1 липня. Нині триває розслідування. Унаслідок удару понад 30 людей були поранені. Загинули як цивільні, так і військові.
В Умані 3 липня на площі Соборності Сергія Захаревича провели в останню путь.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»



Яза те щоб Сергію надали звання Героя України
Я за те щоб Сергію надали героя України