Кому роботодавці Черкащини готові платити?

Про понад 20 тисяч вакансій з початку року повідомили роботодавці Черкаський обасний центр зайнятості.

36,5%  вакансій – у сільському господарстві, 17,5% – на підприємствах та установах переробної промисловості, 11,7% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного  устаткування та машин, на представників найпростіших професій, на працівників сфери торгівлі та послуг.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи бухгалтерів,  агрономів, вчителів закладів загальної середньої освіти, економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники,  укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

Станом на 1 червня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося 1599  вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 745 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив майже 5,5 тис. грн. (на відповідну дату 2018 року – 4,7 тис.  грн.), у 74,5%  вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 червня  пропонується у вакансіях для командира повітряного судна (літака, вертольота) 28 тис. грн., начальника виробничого відділу 15,4 тис. грн.,головного  інженера 15 тис. грн., лісоруба  15 тис. грн., фарбувальника (виробництва текстилю) 15 тис. грн.

Станом на 1 червня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила більше ніж 15,4 тис. осіб, що на 3,0% менше, ніж станом на 1 червня 2018  року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини