Комунальні та приватні камери хочуть інтегрувати в “Безпечне місто”

Депутат міськради від фракції “Голос” Віктор Євпак просить інтегрувати камери спостереження, розміщені на комунальних закладах, у системи “Безпечне місто” та “Безпечна Черкащина”. Також він просить міську владу провести перемовини з приватними підприємцями, аби ті також надали дані зі своїх камер.

Про це Віктор Євпак заявив у запиті на засіданні міськради. Його підтримали 34 депутати.

За словами Євпака, купувати всі камери з міського бюджету – дорого і довго.

“Інтеграція камер відеоспостереження, які захоплюють публічні місця, міські вулиці, тротуари, двори, прискорить реакцію правоохоронців на будь-який злочин. У разі отримання повідомлення про правопорушення поліції не доведеться витрачати додатковий час, аби взяти записи з камер відеоспостереження. Інформація автоматично надходитиме до системи і правоохоронці матимуть змогу одразу переглянути відповідний запис. Це дозволить швидше розшукувати автомобілі, зниклих людей та правопорушників”, – зазначає в запиті депутат.

Як повідомляв “18000”, 2 квітня департамент житлово-комунального господарства оголосив тендер на закупівлю робіт із монтажу системи “Безпечне місто”.

Відповідно до умов тендерної документації, має бути встановлено 423 камери відеоспостереження, які передаватимуть інформацію на хмарне сховище, де вона потім і зберігатиметься та оброблятиметься. Очікувана вартість закупівлі – 26,5 млн гривень. Роботи мають бути виконані до кінця наступного року.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.