Конкурсна комісія визначилась із директором психоневрологічного інтернату на Черкащині

Конкурсна комісія обрала Дем’яна Свища переможцем конкурсного відбору на посаду директора Чехівського психоневрологічного інтернату.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної ради.

Переможець відбору вже майже 10 років очолює цей заклад. Якщо його кандидатуру підтримає і сесія обласної ради, то з чоловіком укладуть контракт ще на три роки.

У своїй конкурсній пропозиції Дем’ян Свищ акцентував увагу на розширенні послуг, які надають підопічним, а також на проведенні різноманітних заходів для заощадження електроенергії та тепла. Зокрема:

  • введення додаткових лікарських посад (психіатра, терапевта та реабілітолога);
  • створення реабілітаційного центру, де надаватимуть безкоштовні та платні медичні послуги: психологічну, соціальну та психіатричну допомогу;
  • дообладнання фізкультурного майданчика на стадіоні закладу;

– Щодо заходів із енергоефективності, то взимку плануємо відновити твердопаливний котел, а також старий котел RS-400, аби зекономити бюджетні кошти в сумі до 800 тис. грн. Навесні хочемо утеплити труби сучасними матеріалами. Також власними силами продовжимо утеплювати і зовнішні стіни корпусів. Для економії енергоносіїв плануємо замінити глибинні насоси на більш сучасні, встановити на покрівлі водяні баки, аби нагрівати воду в літній період для миття посуду та інших господарських потреб. Окрім цього, в закладі завершуються роботи зі встановлення стаціонарної плити на дровах для приготування їжі в разі повної відсутності електроенергії, – розповів Дем’ян Свищ.

Також за словами претендента, в інтернаті продовжаться роботи з облаштування додаткових житлових кімнат для ВПО. Так само у планах зберігати підсобне господарство, розширити перелік власної продукції , забезпечити вирощення більш рентабельних сільськогосподарських культур. Все це призведе до здешевлення вартості харчування.

– За рахунок благодійників хочемо збільшити інтернатний сад, висадити нові породи дерев збільшити площі вирощування городини, відновимо роботу теплиці тощо. А саме господарство дообладнаємо ще й відеонаглядом, – додав Дем’ян свищ.

Кілька років тому “18000” писав великий репортаж про діяльність ПНІ.

ЧИТАЙТЕ: “Найбільше підприємство району”. Як 200 підопічних та 150 працівників живуть у Чехівці?

Підписуйтеся на новини “18000” у вайбері. Нас уже більше 4000!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *