Курбет, від якого селянам роздавали “чоловічу силу”, знову зібрався балотуватися до парламенту

Колишній військовий комісар області Євгеній Курбет планує спробувати свої сили на довиборах у парламент по округу №197.

Про це “18000” повідомили кілька джерел у політичних колах, що не пов’язані між собою.

Ми намагалися отримати коментар від самого Євгенія Олександровича. Спочатку він попросив зателефонувати пізніше, опісля на дзвінки двічі не відповідав. “18000” наголошує, що ми все ще готові опублікувати його коментар.

За повідомленням джерел “18000“, Курбет найбільш вірогідно буде балотуватися від партії “Слуга народу”. Проте при цьому наші джерела не виключають і варіант, що він може піти самовисуванцем. Наші співрозмовники інформують, що наразі потенційний кандидат уже формує виборчий штаб та виборчі комісії.

Якщо говорити про “Слуг народу”, то, окрім Курбета, за словами джерел, також розглядалися потенційні кандидатури депутата обласної ради від цієї партії Сергія Лісового та міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського. Проте обидві кандидатури у підсумку затверджені не були.

На сьогодні Євгеній Курбет є депутатом обласної ради від партії “За майбутнє”. До того він тривалий час очолював військовий комісаріат області.

На парламентських виборах 2019 року Курбет йшов як самовисуванець по 195 виборчому округу, де поступився “Слузі народу” Олегу Арсенюку. Тоді Курбет набрав майже 19,5 тисяч голосів і отримав 27% підтримки виборців.

Протягом кампанії він представлявся членом громадської ініціативи “ЛАД”. Від імені Курбета та організації округ “засівали” пакетами із посадковим насінням, парфумами, також організовувалися концерти, безкоштовні поїздки в зоопарк та перевірки зору.

На авторитетному порталі “Чесно” зазначається, що кандидат займався “гречкосійством”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини