Кухарчук, якого посадили в СІЗО, балотуватиметься до Верховної Ради

Дмитро Кухарчук, який нині перебуває у СІЗО, буде балотуватися до Верховної Ради від партії “Національний корпус”.

Про це повідомили сьогодні під час мітингу під стінами Черкаської ОДА.

Ігор Зайчук зачитав листа від Кухарчука із СІЗО. Там Дмитро пояснив, що вирішив балотуватися до Верховної Ради.

Зайчук, який раніше повідомляв, що балотуватиметься, побажав Кухарчуку перемоги.

Нагадаємо, Дмитро Кухарчук є лідером черкаського “Нацкорпусу”.

31 серпня Печерський райсуд Києва відправив його у СІЗО на 60 днів. Йому інкримінують вчинення правопорушень за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Хуліганські він нібито вчиняв на акції під Офісом президента 14 серпня. Тоді під ОП відбувся мітинг під назвою “Зупинимо капітуляцію!”.

Раніше, у 2019 році, Кухарчук отримав від суду домашній арешт за безпорядки під час візиту у Черкаси тодішнього президента Петра Порошенка.

Варто зазначити, раніше в партії повідомляли, що кандидатом від неї на виборах буде Ігор Зайчук. Цю ж інформацію підтверджував і сам Зайчук.

коментарі

2 Коментарі

  1. Лол каким образом? Зек будет сидеть да и никто за него не проголосует

  2. Якої “перемоги”? Його не обрали навіть у черкаську міськраду, яка Верховна Рада? Щоби що? Приходити туди із плакатами “ЗЕка геть”? Або “Зе – зрадник”? Навіщо він там? Бунтар тут – бунтар там? Нехай трохи охолоне, дійде розумом до того, що кидатися фаєрами на капот машини Президента – це комільфо. Та якщо кожен не згодний із тим, що відбувається, виходив би та тряс плакатами, підбурював народ до розбрату – уявляєте, на що б перетворилося наше життя? Кожен із нас має свою думку, незгоду або протест – є безліч цивілізованих методів усе вирішити. А то був Порошенко – протест. Став Зеленський – знову протест. То ЩО вам треба, НЦ?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини