Лікарка з Канева вирушила з експедицією на станцію “Академік Вернадський”

Члени 29 експедиції на ст. Вернадський

З фейсбук-сторінки антарктичного наукового центру

Канівчанка Іванна Котурбаш стала членкинею 29-ої Української антарктичної експедиції. Вона візьме на себе обов’язки лікарки. 

Про це йдеться на сайті ДУ Національний антарктичний науковий центр.

Зазначають, що нова команда має змінити на станції “Академік Вернадський” зимівників з 28-ї експедиції, які відпрацювали там майже рік.

“Це вже третя ротація зимівників, яку ми проводимо за час повномасштабної війни. Знаходити професіоналів для річних експедицій дедалі складніше, адже багато полярників чи ідеальних кандидатів – на фронті, – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

У складі 29-ї експедиції – 14 учасників та учасниць, які були відібрані на відкритому конкурсі. Серед них дев’ять вчених: по три біологи, метеорологи та геофізики, та п’ять представників команди життєзабезпечення: лікар, кухар, сисадмін, системний механік, дизеліст-електрик.

Упродовж року команда виконуватиме дослідження за трьома основними напрямами – біологія, геофізика, метеорологія, а також забезпечуватиме роботу станції “Академік Вернадський”.

Також читайте. Із теплим Кримом у серці: як кримська татарка стала ДСНСницею в Черкасах.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *