Лубінець представив уповноваженого з прав людини на Черкащині

Максим Тептюк - уповноважений із прав людини на Черкащині

Фото з фейсбуку Тептюка

Обов’язки представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини виконуватиме в Черкаській області Максим Тептюк. 

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час приїзду в Черкаси, пише Суспільне.

За словами омбудсмана, обов’язки регіонального представника уповноваженого Верховної Ради України будуть такі самі, як і у нього самого.

– Різниці між мною і ним не території Черкаської області немає. До мого обрання такого поняття як регіональний представник у кожному регіоні не було. Але система має мінятися. Будуть створені регіональні команди, на чолі стоятиме мій представник або представниця, — пояснив Дмитро Лубінець.

Відтак Максим Тептюк може проводити перевірки, офіційні візити, акти реагування та визначати, чи є порушення прав людини в тому чи тому випадку.

Також Лубінець додав, що у Черкасах регіональний центр захисту прав людини вже є, однак презентують його пізніше, після ремонту.

За словами Лубінця, згідно з його аналізом — Черкащина одна з кращих областей, оскільки жодного негативного випадку в сфері мобілізації на території Черкащини не фіксували.

Також читайте: Менше, ніж за дві години петиція про перейменування вулиці в Черкасах, зібрала 500 підписів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. Тобто у кожній області країни є свій представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини? От, справді, немає на що у військовий час гроші витрачати як на чиновників-дармоїдів.

    1. Кругом одні уй**ки!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *