Майборода більше не депутат, її замінив екс-опоблоківець

Юрій Єфремов

Юрій Єфремов

Черкаський осередок політичної сили “За майбутнє” відкликав депутатку Любов Майбороду, її у списку замінить інший кандидат від цієї політичної сили, який раніше балотувався від проросійської партії “Опозиційний блок”, а нині очолює одне із комунальних підприємств.

Відповідне рішення про обрання нового депутата зачитав очільник Черкаської територіальної виборчої комісії Денис Бобер. Відповідно до нього відкликану за рішенням партії Любов Майбороду у фракції “За майбутнє” замінить Юрій Єфремов, який також обирався на попередніх місцевих виборах за списком партії.

– Не дай Господи Боже нашій країні таке майбутнє, як пропонує партія “За майбутнє”. 15 грудня, коли прийняли рішення про моє відкликання, я була взагалі на лікуванні. Я найняла адвоката і нині моя справа перебуває в суді. Партія не відповідає на мої листи та звернення надати копії документів, – зазначила Майборода під час виступу із трибуни

Очільник фракції “За майбутнє” Геннадій Шевченко зазначив, що партія нібито повідомляла Майбороду про проведення зборів у різних месенджерах, а також замовним листом за добу до проведення зборів.

Юрій Єфремов, який нині стає депутатом Черкаської міської ради, очолює комунальне підприємство “Екологія”, яке було реанімоване після проведення місцевих виборів у 2020 році. Тоді йому не вистачило голосів, аби потрапити до лав місцевої ради за списком партії “За майбутнє”, втім він отримав посаду у комунальному підприємстві. 

У 2015 році Єфремов намагався стати депутатом Черкаської міської та обласної ради за списком проросійської партії “Опозиційний блок”, втім тоді підтримки цієї політсили не вистачило для потрапляння у стіни жодної ради на Черкащині. 

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
5 Коментарів
  1. Хочу закликати черкащан, щоб ні в якому разі не голосували в майбутньому за партію ,,За майбутнє”.
    Ця назва партії не відповідає дійсності, бо це партія безчинства, злодійства і беззаконня.

    1. Реклама не удалась

      1. Відгукнувся, мабуть, шанувальник Бондаренка та його партії, вірніше партії Бені.

  2. Ось так і живемо, від с*ки до С*КИ!!!

  3. Допрыгалась праститутка..меньше надо было Бондаренку зад лизать

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *