Майже 87% опитаних жителів Черкащини вважають себе бідними

Понад 40% опитаних жителів домогосподарств Черкаської області зазначають, що мають середній рівень доходів. Дещо менша частина жителів оцінює свій добробут як низький.

Про це повідомили в пресслужбі Головного управління статистики в Черкаській області.

44,2% домогосподарств оцінили рівень своїх доходів як достатній, але заощаджень робити їм не вдавалося. Частка таких домогосподарств, яким вдалось робити заощадження, – 17,9%. Стан свого добробуту вважали низьким 36,3% домогосподарств, їм доводилося постійно відмовляти собі у найнеобхіднішому, крім харчування. Не вдавалось забезпечити навіть достатнє харчування 1,6% домогосподарств.

До бідних віднесли себе 86,6% жителів, до небідних, але ще не представників середнього класу –12,5%, до представників середнього класу – 0,9%.

61,7% черкащан вважають, аби не відчувати себе бідними, в середньому хочуть отримувати понад 10 тис. грн, для 29,0% хочуть мати від 8 тис. грн до 10 000 грн на місяць, а 9,3% – від 2 тис. до 8 тис. грн.

71,0% домогосподарств вважали, що майновому становищу середнього
класу відповідає середньодушовий грошовий дохід понад 22 тис. грн на місяць, 21,0% – від 14 тис. грн до 22 тис. грн, решта домогосподарств вважали, що середній клас має отримувати дохід від 8 тис. грн до 14 тис. грн на місяць.

Додамо, у порівнняні з 2020 роком 58,8% домогосподарств відчули погіршення свого матеріального стану, 37,5% вважають, що він залишився без змін, 3,7% відчули покращення.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.