“Мавпи” на домашньому паркеті розгромно поступаються “Дніпру”

“Черкаські Мавпи” удома поступилися чинному чемпіону Суперліги Паріматч – “Дніпру”. Гра завершилася з рахунком – 55:74.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

Перша чтверть виявилися вдалою для черкащан, однак в останній атаці вони пропустили дальній кидок від “Дніпра” й програли чверть – 15:16.

Вже у другій чверті гості вели гру . Водночас “Мавпи” більше, ніж за п’ять хвилин не забили жодного м’яча. Чверть закінчилась із рахунком 25:34 на користь “Дніпра”.

У другій половині гри гості відірвалися загалом на 28 очок. Як підсумок, рахунок після третьої чверті – 40:66, у перевазі стали дніпряни.

В останній чверті “Мавпи” не змогли повністю наздогнати противника. Гра була завершена з рахунком 55:74 на користь “Дніпра”. Для черкащан це десята поразка в сезоні.

Нагадаємо, в останньому матчі першого кола Суперліги Паріматч “Черкаські Мавпи” з рахунком 85:81 перемогли “Миколаїв”.