Бондаренко знову заговорив про громадські слухання щодо Замковому узвозу

В авторській відеопрограмі заступника директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Ігоря Волошина, що вийшла напередодні Нового року, мер Черкас Анатолій Бондаренко відповів на запитання щодо майбутнього Замкового узвозу.

Спочатку міський голова відповів на запитання ведучого.

– По замковому узвозі питання забудови не на часі. Зараз тільки обговорюється. Мені подобається думка громадськості, що там повинні бути загальні сходи. Повірте мені, ми збережемо цю родзинку, – зазначив міський голова.

Далі, відповідаючи на запитання глядачки, Бондаренко заявив, що долю забудови узвозу вирішить громада.

– Щось потрібно давно вже робити із Замковим узвозом, тому що у тому вигляді, в якому він є: в кущах, в смітниках, він не повинен бути. Насамперед потрібно реставрувати будинок з грифонами, а як вже забудовувати, громада скаже своє вагоме слово. Я думаю, що яка це має бути забудова, – слово за громадою, – розповів Анатолій Бондаренко.

Замковий узвіз

Нагадаємо, на початку грудня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднив нібито “фінальний” варіант забудови підніжжя Замкової гори ПП “Надією”. Згідно з ескізом там мають з’явитись п’ять висотних будівель від 5 до 8 поверхів. Водночас забудовник нібито змінив свої плани і не мав зносити пам’ятку – будинок з грифонами.

Фото Віталія Пітвала

Подібний проєкт викликав критику з боку громадськості. За короткий термін було зібрано понад тисячу голосів під петицією про заборону житлової забудови у цьому місці. Крім того, у петиції вимагали проведення громадських слухань, а також скасування виданих під це будівництво дозвільних документів. Тоді у мерії на інформаційний запит редакції “18000” відповіли, що громадські слухання у питаннях цієї забудови не передбачені, попри те, що їх напередодні місцевих виборів вже обіцяв провести міський голова. Наразі петиція не розглянута і відповідний проєкт рішення досі не підготовано.

Хочеш читати ще більше актуальних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Хотілося б бачити статтю з приводу не зданих об’єктів та обіцянок якими годують беззахисних людей….

    1. підтримую

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.