У Черкасах мітингують проти забудови Замкового узвозу (ФОТО)

У ці хвилини в Черкасах відбувається попереджувальна акція проти забудови багатоповерхівками Замкового узвозу. 

Про це з місця події інформує кореспондентка “18000”.

На акції присутня понад сотня містян, серед яких і представники громадських організацій, політики.

Мітингувальники вимагають від влади провести громадські слухання, перш ніж планувати забудову Замкового узвозу. Зокрема, учасники акції виступають проти зведення на узвозі 8-поверхівки, що заважатиме огляду на Дніпро та Долину троянд зі скверу ім. Богдана Хмельницького.

“18000” транслює попереджувальну акцію НАЖИВО на своїй фейсбук-сторінці:

Нагадаємо, 10 грудня на сайті міської ради з’явилася петиція про зупинення намірів поверхової забудови Замкового узвозу. За менше, ніж 8 годин, вона набрала необхідну кількість голосів – 500. А за два дні – більше тисячі підписів.

Петицію зареєстрували після того, як очільник міста Анатолій Бондаренко продемонстрував кінцевий варіант забудови узвозу, з якого чітко видно обмеження оглядовості на Дніпро зі скверу ім. Богдана Хмельницького. Також суттєво звужується тротуар по самому Замковому узвозу.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

3 Коментарі

  1. Нажаль,майже без шансiв.Вибори пройшли,до наступних ще далеко_тепер головне косити капусту,а казарян мае ii вдосталь,от й весь секрет толi “залiзяки” й ко.

  2. Чесно кажучи не розумію в чому кіпіш. Мені чесно кажучи подобається проект, не висотній гарний житловий комплекс. Час покаже і вангую шо всі ці активісти, перші будуть бігти щоб першими заселитись в цю будівлю.

    1. Ваше, проплаченное мнение, коренным жителям до одного места. Кугуты, как бондаренко и его кореши, – такие слова, как история, архитектура, меценатство, даже прочесть не смогут.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.