“Ми маємо зробити так, щоб вони страждали”, – Кухарчук про черкаську опзж (ВІДЕО)

Командир другого батальйону Третьої штурмової бригади Дмитро Кухарчук розказав про своє ставлення до представників забороненої партії опзж.

Про це він розповів під час інтерв’ю 18000.

– Впевнений, що представники опзж зможуть стати членами інших партій. Єдине, що ми можемо зробити, це тикати на кожного пальцем і говорити, в яку партію він чи вона перейшли. Оприлюднювати списки. Ми маємо зробити так, щоб вони страждали.

Зараз більшість із них стала волонтерами, але я не вірю в їхню щирість. Вони мають змити ганьбу кров’ю. Як деякі “беркутівці”, які робили нехороші речі, після Майдану пішли воювати. Таким я тисну руку, це достойно.

І я зараз не про політику, це державницькі речі – зробити так, щоб ці люди не були сприйняті в суспільстві. Я хочу, щоб їх не обслуговували в ресторанах. Можливо, не треба їх бити, чи ображати, але має працювати система соціального бойкоту, який би дав розуміння всім іншим, хто захоче в подальшому взяти їх в свої списки, що цього робити не можна, – сказав Кухарчук.

Більше читайте у нашому матеріалі: “Бої з вагнерівцями нагадують зомбі-апокаліпсис”, – велике інтерв’ю з Дмитром Кухарчуком.

Повне відео розмови:

Відеоматеріал про черкаську опзж від команди 18000.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *