Міноборони запускає “Військовий асистент”, який має спростити подачу документів

військовий

фото: УНІАН

У Міністерстві оборони України запускають онлайн-платформу “Військовий асистент”. 

Про це повідомили в Міністерстві оборони.

Зазначають, що проєкт спрямований на спрощення та оптимізацію процесу подання офіційних документів військовослужбовцями.

На платформі розміщено більше 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій – від отримання відпустки до звільнення зі служби. Їх можна завантажити у зручному форматі: .doc, .docx, та .pdf.

“Шаблони розроблено з метою мінімізації помилок і зниження затримок із затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових”, – зазначають у Міноборони.

Додають, що ресурс працює на всіх типах пристроїв, його за потреби оновлюватимуть.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський підписав закон про зменшення призивного віку. А Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію.

У програмі “Що далі?” черкаський юрист Андрій Вовк розповів, кого можуть позбавити права керування або чий автомобіль вилучити, яка ситуація з відстрочкою та чи чекати демобілізації:

Також читайте: Для зручності ветеранів та членів родин захисників у Черкасах сформували “Соціальний путівник ветерана”. Його вже можна переглянути онлайн.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *