Міськрада слідом за виконкомом провалила голосування по міжміських перевізниках

Черкаська міська рада не проголосувала за скасування рішення виконавчого комітету, через яке міжміські маршрутки можуть зупинятися лише на певних визначених зупинках.

За проект рішення, винесений на розгляд сесії депутатом Олександром Згібловим, проголосували лише 17 депутатів. Утрималися – депутати від ВО “Батьківщина”, не брала участі в голосуванні ВО “Свобода”.

Раніше виконком проголосував за встановлення визначеного переліку зупинок, на яких відтепер зупиняється міжміський транспорт, що рухається через Черкаси. Це викликало обурення у людей, що добираються в обласний центр із наближених сіл.

Перед перервою у засіданні міська рада звернулася до виконкому з проханням внести зміни до власного рішення, проте виконавчий комітет переніс розгляд питання на завтра. Зокрема, проти включення питання до порядку денного проголосувала “Свобода”.

– Я вважаю, що якщо питання і розглядати, то треба розглядати не отак поспіхом, я лише сьогодні побачив проект рішення, – пояснив свою позицію з трибуни заступник мера Юрій Ботнар, який раніше проголосував проти включення питання до порядку денного виконкому.

Після провального голосування на виконкомі, скасувати рішення не вдалося і на засіданні міськради.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *