На благодійному розпродажі у Черкасах зібрали понад 270 тисяч для військових (ФОТО)

Благодійний культурний заміс “Культура & Garage Sale” відбувся 6 квітня у Черкасах. Відвідувачі могли придбати речі, ігри та якісні книги. Для Збройних сил зібрали 274 238 гривень.

Про це “18000” розповіла співорганізаторка події Анастасія Михайлович.

Зібрані кошти розподілили порівну на РЕБи для 3 ОШБр та на збір волонтерки Вікторії Хамази. Вона спрямує кошти на броню для захисників на Херсонському напрямку.

Близько тисячі осіб відвідали “Культура & Garage Sale”. Під час заходу розпродали близько 50 коробок речей. Серед цікавого – PlayStation, техніка, авторські прикраси, настільні ігри та багато якісних книг. Усі речі були потримані, проте у хорошому стані.

Найдорожчим лотом став консоль. Його продали за 6 500 гривень. Решта цін були демократичні – до тисячі гривень, одяг до 500 гривень.

За словами організаторки, після події залишилося багато речей, які не встигли продати. Частину речей відправлять у гуманітарні штаби, частину відкладуть для наступного розпродажу.

– Це складна подія як у підготовці, так і в реалізації. Для нас важливо робити це якісно, а це означає відбирати речі, комунікувати з людьми, залучати партнерів. Все це робить команда волонтерів. Тому бізнеси, які хочуть підтримати нас, нехай без сумніву пишуть нам. Допоки війна триває і формат події допомагає збирати кошти на актуальні збори, ми будемо це робити, – розповіла Анастасія Михайлович.

Нагадаємо, цей “Garage sale” став четвертим у Черкасах. Раніше “18000” писали про всі три “Garage sale”, які відбувалися у минулі роки. Наприклад, у 2022 році організатори зібрали понад 50 тисяч гривень. Минулого року для “Госпітальєрів” виручили вдвічі більше. А під час благодійного розпродажу в 2023 році у Черкасах зібрали 204 000 грн для підсилення українських захисників.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *