На Черкащині через онлайн-аукціон можна приватизувати нечинний дитсадок

Дитсадок аукціон Звенигородщина

Продаж комунальних об’єктів, які не використовуються, — це можливість поповнити бюджет громади і дати друге життя спорожнілій будівлі. Так, з початку повномасштабної війни органи місцевого самоврядування на Черкащині провели понад 60 аукціонів з приватизації та заробили до своїх бюджетів майже 58,7 млн гривень.

У селі Зеленьків Звенигородського району Черкаської області на вулиці Шевченка, 3, через систему «Прозорро.Продажі» пропонують приватизувати будівлю колишнього дитячого садка. Її можна використати під магазин, аптеку, перукарню, хімчистку чи оздоровчий заклад — обмежень щодо цього немає.

Комунальний об’єкт із підвалом, тимчасовим навісом та басейном під приватизацію виставила Тальнівська міська рада. Його загальна площа — майже 780 квадратних метрів. Це двоповерхова цегляна будівля з дерев’яними вікнами, є батареї опалення.  

Лот виставляється втретє, його стартову вартість знизили вдвічі — до понад 650 тисяч гривень. Цінові пропозиції прийматимуть до 21 травня, а онлайн-аукціон відбудеться 22-го травня.

Приміщення дитсадка на Звенигородищині. Аукціон

Як взяти участь у торгах через «Прозорро.Продажі»?

В аукціоні можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Спочатку зареєструйтесь на одному з майданчиків, акредитованих на «Прозорро.Продажі» (перелік є на сторінці оголошення).

Підготуйте необхідний пакет документів, подайте заявку на участь і запропонуйте свою ціну за об’єкт. Оплатіть гарантійний та реєстраційний внески.

Після перевірки документів переможець аукціону протягом 20 робочих днів має сплатити решту ціни об’єкта й підписати договір купівлі-продажу.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *